10 listopada 2021

FILMY O IGNACYM

Najnowsze ekranizacje życia Ignacego Loyoli

Odnajdywanie Boga we wszystkich rzeczach

W jubileuszowym Roku Ignacjańskim na jezuickim kanale YouTube pojawiła się animacja o świętym Ignacym z Loyoli. Opowiada ona o relacji z Bogiem, jakiej doświadczał ten wyjątkowy święty.W nagraniu zatytułowanym "Ignacy z Loyoli. Odnajdywanie Boga we wszystkich rzeczach" narrator wciela się w rolę hiszpańskiego założyciela jezuitów.

Cała historia przybliża zarówno sylwetkę Ignacego Loyoli, jak również jego powołania i poszukiwania przez niego wiary.