WSPOMÓŻ

Spodobała Ci się nasza wspólnota, czas spędzony z nami pod przewodnictwem duszpasterzy Jezuitów? Bardzo nam miło,  dziękujemy Ci, że zdecydowałeś się przyjechać i nie żałujesz swojej decyzji.

A może chcesz nas wesprzeć, ponieważ widzisz ogrom pracy przez nas wykonanej, chcąc mieć w tym swój osobisty udział? Zawsze możesz dedykować swój wkład, tą indywidualną cegiełkę na konkretny cel jakich jest morze potrzeb w naszej parafii.

Poniżej najprostsza droga by nas wesprzeć finansowo w łatwy i prosty sposób.

Jeżeli nie chcesz pozostać anonimowym darczyńcą koniecznie napisz swoje imie i nazwisko oraz cel na przykład "kwiaty przy ołtarzu", a będziemy wiedzieli na co Twoją cegiełkę przeznaczyć.

Robiąc przelew bankowy pamiętaj aby tytuł przelewu rozpocząć od słowa "Darowizna..." co ułatwi Ci rozliczenie się z Urzędem Skarbowym.

Konto: Bank Spółdzielczy Krokowa
20 8349 0002 0003 3066 2000 0010

Będzie nam miło otrzymywać Twoje regularne wsparcie!

Dziękujemy!

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie