Jeśli zechcesz utopić swoje grzechy w Morzu Miłosierdzia...

...to czekamy na Ciebie w wyciszonych konfesjonałach w kościele św. Ignacego. Spowiadamy zazwyczaj 30 minut przed każdą mszą. Szczegółowy plan spowiedzi oraz imię spowiednika umieszczamy w KALENDARZU PARAFIALNYM na stronie głównej.

Spowiedź odbywa się w kościele parafialnym św. Ignacego Loyoli (ul. Piastowska 14). W pozostałych kaplicach (ul. Kaszubska, Rozewie, Tupadły) spowiadamy na życzenie - wystarczy poprosić księdza, najlepiej po zakończeniu mszy św.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie