Komunia

Niezwykły i błogosławiony jest czas pierwszych komunii, albowiem Syn Boży dociera do czystych, dziecięcych serc.

Dzieci z naszej parafii doskonale wiedzą jak odróżnić dobro od zła. Czasem zdarzy im się nie posprzątać swojego pokoju, ale to nie jest jeszcze grzech jak to mawia nasz proboszcz.

Jezuici i Siostry Nazaretanki przekazują wiedzę naszym dzieciom jak odróżnić normalny chleb od tego Eucharystycznego. Pomimo oczywistej różnicy nawet dorośli wolą pozostawić naszym duszpasterzom całą robotę i dobrze.

Sukcesywnie nasze pociechy dowiadują się wszystkich ważnych informacji poczynając od rozróżniania zła i dobra idąc przez poznanie Eucharystii, kończąc na Sakramencie Spowiedzi.

Termin Pierwszej Komunii w naszej Parafii to zazwyczaj trzecia niedziela maja

17 maja 2020 roku, godz. 1100