Ekipa parafialna

WSPÓŁPRACOWNICY

s. Margerita - katechetka

Siostra Margerita ze zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu potocznie mówiąc "Nazaretanka". Siostra prowadzi rozśpiewaną scholę dziecięcą. Zawsze czuwa nad swoimi podopiecznymi szczególnie w chwilach gdy występują indywidualnie będąc narażone na większy stres- dla dzieci z siostrą Margeritą żadna nerwówka nie straszna.

Basia Heland - zakrystianka

Opiekuję się kościołem. Perfekcyjna florystka, dekoratorka, która nie uroni nawet najmniejszego szczegółu w drodze do doskonałości wyglądu pentaptyku. Przyjmuje intencje oraz służy wszelką informacją dla was jeżeli zajdziecie do zakrystii.

Tomasz Rozpędowski - organista

Pasjonat muzyki jak każdy w zawodzie muzyka, za to nasz Pan Tomasz jest z nami blisko 30 lat i już niebawem będzie obchodził ów okrągły jubileusz posługi w naszej parafii. Podsumowując nie straszne są to mu zarówno te wczesno poranne, czy te wieczorne dyżury.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie
111 0.20100879669189