Ekipa parafialna

DUSZPASTERZE

o. Tomasz Klin SJ - proboszcz

Zakonnik o wielkim sercu. Nasz proboszcz nieustannie z uśmiechem na twarzy, z wyjątkiem wizyt w urzędach:) o każdej porze dnia i nocy zawsze otwarty na szczere rozmowy. Choć osobowość ma samotnika jest świetnym przewodnikiem dla tych, co do niego przywędrują.  Na co dzień koordynuje całą naszą wspólnotę w sposób szczególny angażując się w ewangelizację dzieci i młodzieży.

o. Ryszard Friedrich SJ - superior

Superior jest przełożonym Domu Zakonnego . Prowadzi Rekolekcje Ignacjańskie. Troszczy się o wspólnotę Jezuitów. Ma dar łaski posługiwania się w języku włoskim oraz angielskim co zdecydowanie poszerza otwarcie na odwiedzających nas turystów z zagranicy. Jest naszym fizycznie najwyższym kapłanem,  więc wyróżnia się z tłumu.

o. Krzysztof Haptaś SJ – duszpasterz

Nawiedza chorych w czasie gdy sami nie mogą przyjść do kościoła.  Jest  jednym z ulubionych spowiedników. Zajmuje się także przykościelną florą, ponieważ z zamiłowania jest botanikiem praktykiem- jeżeli nie wiesz co zrobić, by kwiatki dobrze rosły Krzysztof z chęcią Ci poradzi...

o. Leszek Pestka SJ – duszpasterz

Zajmuje się Rekolekcjami Ignacjańskimi w Domu Św. Ignacego oraz osobami rozmodlonymi w licznych Różach Różańcowych. Jest jednym z ulubionych spowiedników. Prowadzi także kartotekę Cmentarza parafialnego więc wszelkie sprawy z rezerwacją grobu to do o. Leszka.

o. Ryszard Myśliwiec SJ – senior

Jest najstarszym Jezuitą w Polsce, niedawno obchodził swoje 95-te urodziny. Wieloletni duszpasterz spędza swoją zasłużoną emeryturę w Jastrzębiej Górze, korzystając z bogactwa jakim jest dostęp do nieograniczonego jodu oraz malowniczej natury.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie
111 0.14779019355774