Ogłoszenia Duszpasterskie

23 września 2018

 • WIECZÓR CHWAŁY   ostatni w tym sezonie - we wtorek godz. 2000
 • OPALANIE PRZY JEZUSIE   czyli Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy - po raz ostatni w tym sezonie - w piątek od 1500 do 2100, z przerwą na mszę o 18.
 • SPOWIEDŹ - pół godziny przed mszą. 
 • NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE - w październiku codziennie w kościele godz. 1730. W kaplicy ss. Nazaretanek na Kaszubskiej godz. 1700 (pn wt cz pt), 1630 (śr sb), 1145 (niedz).
 • PIAŚNICA   Organizujemy wyjazd autokarowy do Piaśnicy na doroczne uroczystości w niedzielę 7 października. Zapisy na autokar i więcej informacji w zakrystii. 
 • RÓŻANIEC DO GRANIC PARAFII   Modlitwą różańcową otoczmy naszą parafię i zawierzmy ją Matce Bożej. Zapraszamy na procesję różańcową obrzeżami naszej parafii. Przebieg trasy: ul. Kaszubska - Bałtycka - Jantarowa - Zbożowa - Rolna - Cmentarz - Szkolna - Rysia - Garnizonowa - Rozewska - Lisi Jar - plaża - Promenada - Kaszubska. Długość trasy 10 km. Rozpoczęcie i zakończenie procesji przy kaplicy św. A. Boboli na ul. Kaszubskiej. Wyruszamy w sobotę 13 października godz. 1800, zabieramy ze sobą różańce, świece i latarki czołowe. Osoby, które nie mogą iść całej trasy zapraszamy do przyłączenia się na dowolnym odcinku.  
 • DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO   W połowie października obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka Utraconego - skierowany jest on do rodziców, którzy utracili swoje dziecko na skutek śmierci, wypadku, poronienia lub aborcji. W naszym kościele msza św. i modlitwa za rodziców po stracie dziecka w niedzielę 14 października godz. 1800
 • KONSULTACJE PARAFIALNE   Zapraszamy na drugie spotkanie o sprawach naszej parafii na którym ostatecznie zatwierdzimy zmieniony porządek mszy św. i omówimy pozostałe sprawy na które zabrakło czasu poprzednim razem - w niedzielę 7 października godz. 1900. Spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych. 
 • TACA REMONTOWO-BUDOWLANA   Kontynuujemy zbiórkę na ogrzewanie kościoła, dotychczas zebraliśmy 25.000 zł (co pozwoli zainstalować maty grzewcze na 10 ławkach). W przyszłą niedzielę 30 września taca również przeznaczona będzie na instalację ogrzewania. W każdą kolejną ostatnią niedzielę m-ca: Taca remontowo-budowlana. 
 • OD SŁOWA DO ŻYCIA   Zachęcamy do codziennego karmienia się Słowem Bożym. Książeczki „Od Słowa do Życia” zawierają czytania na każdy dzień wraz z przystępnym komentarzem - dostępne na stoliku z prasą katolicką.
 • WODA ŚW. IGNACEGO   dla kobiet w ciąży, małżeństw oczekujących potomstwa oraz dla osób chorych - dostępna przy figurze Ignacego oraz w zakrystii.
Słowo o muzyka u Jezuitów

 

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

NIEDZIELA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

8:00  9:30  11:00  18:00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

DNI POWSZEDNIE

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.30  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy i soboty
CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00
WRZESIEŃ-MAJ: 17.00

 

 

SPOWIEDŹ

W kościele 30 minut przed każdą mszą