Ogłoszenia

19 maja 2019

  • PODZIĘKOWANIE   Serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie odpustu parafialnego św. Andrzeja Boboli. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za tak hojne i liczne dary. Za każdy dar serca dziękujemy „Bóg zapłać”.
  • BIAŁY TYDZIEŃ   Dziś nasi mali parafianie przyjmują Pierwszą Komunię i będą przeżywać Biały tydzień. W sobotę pielgrzymka rowerowa dzieci komunijnych i rodziców do Swarzewa - zapraszamy też inne dzieci z rodzicami do wyprawy rowerowej - wyruszamy spod kościoła w sobotę o godz. 930
  • ŚW. RITA   Wieczór ze Świętą Ritą - zapraszamy na uroczystości związane ze św. Ritą w najbliższą środę 22 maja: Msza św. o godz. 1800, następnie Spektakl pt. „Święta Rita - Róża Miłości”. Intencje do św. Rity można wrzucać do skrzynki przy jej figurze. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za ufundowanie świecznika wotywnego do ołtarza św. Rity. 
  • DZIEŃ MATKI   W przyszłą niedzielę 26 maja wypada Dzień Matki - pamiętając o naszych mamach ziemskich pamiętajmy też o Matce Bożej - Maryi. Zachęcamy, aby za tydzień na Dzień Matki przynieść kwiaty dla Maryi. 
  • ZBIÓRKA DLA SIÓSTR ALBERTYNEK   Po raz kolejny organizujemy zbiórkę odzieży i środków czystości dla bezdomnych i potrzebujących w Wejherowie, którymi opiekują się Siostry Albertynki. Odzież typu: kurtki, swetry, buty, pościel, koce, ręczniki, a także środki czystości można składać pod figurą św. Antoniego. Zbiórka trwa w tym tygodniu do piątku włącznie. Nad zbiórką i dostarczeniem produktów do Sióstr czuwa Akcja Katolicka działająca w naszej parafii.
  • MSZE W ROZEWIU   Już za dwa tygodnie miesiąc czerwiec i zaczynamy msze w Rozewiu. Pierwsza w tym roku Msza w Rozewiu, w kaplicy polowej przy ul. Rysia 9, odbędzie się w niedzielę 2 czerwca o godz. 1900. Msze odbywać się będą w każdą niedzielę od początku czerwca do końca sierpnia o godz. 1900
  • KONSULTACJE PARAFIALNE   Zapraszamy na kolejne konsultacje parafialne, tym razem tematem rozmów będzie organizacja procesji Bożego Ciała oraz inwestycje remontowo budowlane w kościele i kaplicy cmentarnej - spotkanie w niedzielę 26 maja godz. 1600
  • OGRZEWANIE   Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca - składka przeznaczona będzie na spłatę instalacji grzewczej w dolnym kościele. 

 

Dobrej niedzieli i dobrego tygodnia!


Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

NIEDZIELA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.00  9.00  11.00  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

TUPADŁY Kaplica Cmentarna pw. Zmartwychwstania Pańskiego

ul. Pucka 60

15.00


DNI POWSZEDNIE

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.00  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy i soboty
CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00
WRZESIEŃ-MAJ: 17.00

 

 

SPOWIEDŹ

W niedziele 30 minut przed każdą mszą.
W dni powszednie 30 minut przed mszą wieczorną.