Zajęcia Piłkarskie Caritas

Boiskow@ Sieć Ludzi Zaangażowanych

Projekt ma za założenie zachęcić dzieci do aktywności sportowej i odciągnąć od @ zagrożeń. Szczegółowy opis i zarys projektu podamy wkrótce. Projekt jest realizowany przez Caritas z siedzibą w Sopocie oraz Klub Piłkarski Jantarek.
 W powiecie Puckim oraz Wejherowskim będzie działało ok. 12 punktów szkoleniowych, które będą mogły rywalizować ze sobą po jakimś czasie treningów w turniejach i imprezach sportowych. Wszystko finansowane jest z projektu.
Zajęcia ruszają od początku września 2019 a trwać będą do czerwca 2020 roku. W tym czasie należy wykorzystać 38h treningów z przydzielonym trenerem.
Grupa składać się będzie z około 10 osób.
Więcej informacji w Klubie:

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie