Konkurs Biblijny

Laureaci etapu rejonowego Konkursu Biblijnego 2019

„Dzieje Apostolskie”

 

W grupie kl. IV-VI  przyznano miejsca:

          

I  Tadeusz Baranowski       SP   Jastarnia

II  Karolina Żywicka           SP   Mrzezino

II  Michał Pieper                SP   Połczyno

III  Weronika Sipajło           SP3 Władysławowo

IV  Jan Czachor                  SP   Jastarni

 

 

W y r ó ż n i e n i a

 

Hubert Deling              SP 2 Władysławowo

Aleksandra Bizewska    SP  Jastarnia

 

 

W grupie kl. VII-VIII i Gimnazjum przyznano miejsca

 

 

I  Weronika Minga              SP  Wierzchucino

II  Flawiusz Szudrowicz       SP   Jastarnia

III  Aleksandra Klawikowska SP   Mrzezino

IV  Sylwia Sonnberg             SP  Mrzezino

 

 

W y r ó ż n i e n i a

 

 

Anastazja Korthals      SP    Puck

Angelika Ellwart            G     Starzyno

Julia Kotłowska           SP    Jastrzębia Góra

 

 

Laureatów i zainteresowanych Konkursem Biblijnym zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 17 marca 2019 r. po Mszy Św. o godz. 11:00 w kościele w Jastrzębiej Górze.



 

 WYNIKI KONKURSU BIBLIJNEGO-PLASTYCZNEGO

,,DZIEJE APOSTOLSKIE”

 

I miejsce

 

1.Kamil Mroch             kl. II         SP Leśniewo

2.Daria Koss                 kl. I           SP Łebcz

3.Emanuela Klajnys     kl. I          SP Mrzezino

4.Dorian Pieper             kl. IV       SP Mrzezino

5.Oliwia Kamińska       kl. IV       SP Łebcz  

 

II miejsce

 

1.Milena Wandtke         kl. I          SP Mrzezino

2.Wiktor Bazarnik         kl. I         SP Mrzezino

3.Jeremiasz Paszke        kl. I         SP Połczyno

4.Nikola Zelewska         kl. III       SP Połczyno

5.Zofia Szymańska        G.P.          SP Wierzchucino

 

III miejsce

 

1.Sandra Brodzińska      kl. I         SP Łebcz

2.Anna Lonn                   kl. IV       SP Wierzchucino

3.Aleksander Baran        kl. IV      SP Wierzchucino

4.Milena Lessnau            kl. II       SP Gnieżdżewo

5.Nadia Adrian                kl. II       SP Jastrz.Góra

 

IV miejsce

 

1.Aleksandra Rigga        kl. I        SP Łebcz

2.Alicja Rintz                  kl. II       SP Łebcz

3.Oliwia Jurczyk             kl. IV     SP Łebcz

4.Zofia Koziróg               kl. I        SP Gnieżdżewo

5.Oliwia Sieracka            kl. I        SP  Gnieżdżzewo

 

V miejsce

 

1.Dominika Srok              kl. II      SP Leśniewo

2.Kajetan Lessnau            kl. I       SP Jastrz.Góra

3.Bartosz Bisewski           kl. II      SP Jastrz.Góra

4.Hanna Kozłowska         G.P.       SP Wierzchucino

5.Dominika Klein            kl. IV      SP Mrzezino

 

W y r ó ż n i e n i a

 

1.Julia Nierzwicka            kl. I        SP Jastrz.Góra

2.Blanka Ellwart               kl. I        SP Łebcz

3.Radosław Groth             kl. I        SP Gnieżdżewo

4.Tytus Joachimiak-Szpinda  kl. II   SP Połczyno

5. Alex  Grązka                 kl. I         SP Połczyno

 

 

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 17.03.2019 r. po mszy św. o godz.11.00 w kościele w Jastrzębiej Górze

 

 

 

 

 

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

NIEDZIELA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.00  9.00  11.00  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

TUPADŁY Kaplica Cmentarna pw. Zmartwychwstania Pańskiego

ul. Pucka 60

15.00


DNI POWSZEDNIE

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.00  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy i soboty
CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00
WRZESIEŃ-MAJ: 17.00

 

 

SPOWIEDŹ

W niedziele 30 minut przed każdą mszą.
W dni powszednie 30 minut przed mszą wieczorną.