13 luty 2018

Wielki Post

Ważne informacje!

• DROGA KRZYŻOWA w piątki o godz. 17.15. Rozważania przygotowują poszczególne grupy i wspólnoty działające w naszej parafii. Droga Krzyżowa ulicami Jastrzębiej Góry – odbędzie się w piątek 16 marca o godz. 19.00.
  • GORZKIE ŻALE w niedziele o godz. 17.30.
  • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jastrzębiej Górze odbędą się w dniach 5-7 (poniedziałek - środa) marca. Rekolekcje poprowadzą osoby związane z projektem SPOTKANIE Z CHRYSTUSEM.
  • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla Parafii odbędą się tradycyjnie w piątym tygodniu Wielkiego Postu – od niedzieli 18 marca do wtorku 20 marca. Rekolekcje poprowadzi o. Mirosław Jajko, jezuita z Nowego Sącza.
  • EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA z Jastrzębiej Góry do Helu wyruszy z naszego Kościoła w piątek 23 marca po Mszy św. o godz. 20.00. Trwają już zapisy.
  • JAŁMUŻNA POSTNA – nasze wielkopostne zaangażowanie na rzecz potrzebujących - można składać pod figurą św. Antoniego. Za wszelką pomoc dziękujemy.
  • Przy wyjściu z Kościoła na ławce wyłożone są SKARBONKI DLA RODZIN NA JAŁMUŻNĘ POSTNĄ – napełnione oszczędnościami pod koniec Wielkiego Postu przynosimy do Kościoła, a następnie przekażemy na potrzeby potrzebujących.
  • Rozprowadziliśmy 400 ZDRAPEK WIELKOPOSTNYCH!

Słowo o muzyka u Jezuitów

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw