Aktualności

16 luty 2019

Caritas Archidiecezji Gdańskiej wraz z Ministerstwem Sprawiedliwości zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w dniach 18–24 lutego. Chodzi o osoby, których dotyka przemoc domowa lub są ofiarą lichwy, kradzieży „na wnuczka”, „na policjanta” lub innego przestępstwa. Bezpłatne porady prawne oraz psychologiczne udzielane są w tych dniach w Sopocie i Gdańsku. | Czytaj dalej

26 styczeń 2019

W Święto Zakochanych zapraszamy na Mszę św. i Recital "Jest Miłość" | Czytaj dalej

11 styczeń 2019

"Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie" - spełniając życzenie Jezusa modlimy się z dziećmi i poznajemy Ewangelię w niedzielę o godz. 11:00. | Czytaj dalej

| archiwum aktualności

 

 

Kalendarz

 

Ogłoszenia duszpasterskie

17 lutego 2019

  • KOMPUTER 50+   Szkolenie komputerowe dla osób 50+ rozpocznie się jutro w sali parafialnej. Grupa 1 godz. 900-1400, grupa 2 godz. 1400-1900. Można się jeszcze dołączyć. W ramach lekcji będzie serwowany obiad. Kurs potrwa dwa miesiące, trzy dni w tygodniu (pn, wt, śr). Więcej informacji na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła. 
  • ŚW. RITA   Miłośników św. Rity zapraszamy na mszę św. i nabożeństwo we wtorek 22 lutego o godz. 1800.
  • BIERZMOWANIE   Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania, które odbędzie się w naszej parafii za rok. Pierwsze spotkanie dla młodzieży i zapisy do bierzmowania w niedzielę 24 lutego w czasie mszy o godz. 1800
  • OGRZEWANIE   Za tydzień ostatnia niedziela m-ca. Składka remontowo-budowlana przeznaczona będzie na spłatę instalacji grzewczej. 
  • LEKTORZY   Szkolenie dla lektorów odbędzie się we wtorek 26 lutego o godz. 1845 w sali parafialnej. Zapraszamy chętnych do czytania Słowa Bożego w czasie mszy św.
  • WYCIECZKA DO LWOWA   Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie z Władysławowa organizuje wycieczkę do Lwowa i na Lubelszczyznę: Puławy, Kazimierz Dolny, Żółkiew, Zamość. Szczegóły w gablotach oraz na stronie parafialnej. 
  • WWW   Na stronie internetowej naszej parafii można sprawdzić aktualny szczegółowy plan wszystkich nabożeństw oraz intencje mszalne do końca roku. Przypominamy, aby pamiętać o swoich urodzinach i jubileuszach i odpowiednio wcześniej zarezerwować intencję mszalną. 
  • TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM Caritas Gdańska wraz z Ministerstwem Sprawiedliwości zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w dniach 18–24 lutego. Chodzi o osoby, których dotyka przemoc domowa lub są ofiarą lichwy, kradzieży „na wnuczka”, „na policjanta” lub innego przestępstwa. Bezpłatne porady prawne oraz psychologiczne udzielane są w tych dniach w Sopocie i Gdańsku, szczegóły w gablotach.

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

NIEDZIELA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

8:00  9:30  11:00  18:00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

DNI POWSZEDNIE

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.30  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy i soboty
CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00
WRZESIEŃ-MAJ: 17.00

 

 

SPOWIEDŹ

W niedziele 30 minut przed każdą mszą.
W dni powszednie 30 minut przed mszą wieczorną.