24 listopad 2014

Parafianie uczcili Święto Niepodległości. | Czytaj dalej

| archiwum aktualności

23 listopada 2014

• WYPOMINKI przez cały listopad codziennie o godz. 17.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
  • Za tydzień PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU – początek nowego roku liturgicznego. Papież Franciszek ogłosił ten rok ROKIEM ŻYCIA KONSEKROWANEGO. Pamiętajmy o osobach zakonnych i konsekrowanych, szczególnie mieszkających na terenie naszej Parafii: o Siostrach Nazaretankach i Ojcach Jezuitach, a także o zakonnikach pochodzących z terenu naszej Parafii, a pracujących w Polsce i za granicą.
  • Za tydzień zapraszamy na SPOTKANIE DLA GIMNAZJALISTÓW KLAS I I II, KTÓRZY W 2016 ROKU PRZYSTĄPIĄ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. o godz. 9.30. Obecność obowiązkowa.
  • Od Pierwszej Niedzieli Adwentu Msze św. i nabożeństwa będą odprawiane w dolnym kościele.
  • Za tydzień, o godz. 11.00 MSZA ŚW. IMIENINOWA O. PROBOSZCZA. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • PRASA KATOLICKA jest wyłożona na stolikach za ławkami.
  • OFIARY NA POTRZEBY UBOGICH można zakładać pod figurą św. Antoniego. Za wszelką pomoc dziękujemy.

INFORMACJE LOKALNE:

• Przekazujemy apel Pomorskiej Policji. Po raz kolejny jesteśmy ostrzegani przed przestępstwami „na wnuczka” i innymi wyłudzeniami oraz Policja przypomina o konieczności noszenia po zmierzchu poza terenem zabudowanym odblasków.
  • Grupa Con poszukuje pracowników produkcyjnych – przetwórstwo rybne. Szczegółowe informacje można znaleźć w gablocie.
Słowo o muzyka u Jezuitów

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw