Aktualności

15 wrzesień 2018

Powakacyjny Recital Montefalco: Renata Drozd (sopran), Karol Wieczorek (organy) | Czytaj dalej

26 sierpień 2018

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy | Czytaj dalej

25 sierpień 2018

Zapraszamy na Wieczory Chwały: to czas modlitwy, śpiewu, adoracji i refleksji nad życiem - we wtorki godz. 20:00 | Czytaj dalej

| archiwum aktualności

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

16 września 2018

 • MINISTRANCI   Pierwsza w tym roku szkolnym zbiórka dla ministrantów dziś godz. 1500.
 • PIERWSZA KOMUNIA 2019   Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych dziś godz. 1900
 • ŚW. RITA   Miłośników św. Rity zapraszamy na comiesięczne modlitwy 22 września sobotę godz. 1700 w Kaplicy Sióstr Nazaretanek przy ul. Kaszubskiej. 
 • RECITAL MONTEFALCO   Powakacyjny mini Koncert organowy, wystąpią: Renata Drozd (sopran) i Karol Wieczorek (organy) w sobotę 22 września godz. 1900. Zapraszamy w szczególności tych, którzy w czasie wakacji byli zapracowani i nie mogli uczestniczyć w Festiwalu Organowym. 
 • MŁODZIEŻ Z CHIN   Nasz rodak o. Ireneusz Dampc przyjeżdża z grupą młodzieży z Chin - będą z nami w przyszłą niedzielę 23 września o godz. 1100 na mszy polsko-chińskiej.
 • PIAŚNICA   Organizujemy wyjazd autokarowy do Piaśnicy na doroczne uroczystości w niedzielę 7 października. Zapisy na autokar i więcej informacji w zakrystii. 
 • RÓŻANIEC DO GRANIC PARAFII   Modlitwą różańcową otoczmy naszą parafię i zawierzmy ją Matce Bożej. Zapraszamy na procesję różańcową obrzeżami naszej parafii. Przebieg trasy: ul. Kaszubska - Bałtycka - Jantarowa - Zbożowa - Rolna - Cmentarz - Szkolna - Rysia - Garnizonowa - Rozewska - Lisi Jar - plaża - Promenada - Kaszubska. Długość trasy 10 km. Rozpoczęcie i zakończenie procesji przy kaplicy św. A. Boboli na ul. Kaszubskiej. Wyruszamy w sobotę 13 października godz. 1800, zabieramy ze sobą różańce, świece i latarki czołowe. Osoby, które nie mogą iść całej trasy zapraszamy do przyłączenia się na dowolnym odcinku.  
 • DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO   W połowie października obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka Utraconego - skierowany jest on do rodziców, którzy utracili swoje dziecko na skutek śmierci, wypadku, poronienia lub aborcji. W naszym kościele msza św. i modlitwa za rodziców po stracie dziecka w niedzielę 14 października godz. 1800
 • RAMÓWKA JESIENNA
  *   Wieczór Chwały
  - czas adoracji przy śpiewach Taizé - we wtorek godz. 20
  00
  *   Opalanie przy Jezusie, czyli Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek od 1500 do 2100, z przerwą na mszę o 18.
  *   Spowiedź - pół godziny przed mszą.
  *   Nabożeństwa różańcowe - codziennie w październiku godz. 17
  30
 • KONSULTACJE PARAFIALNE   Serdecznie dziękujemy za Konsultacje Parafialne Lato 2019, które odbyły się tydzień temu - w spotkaniu uczestniczyło ponad 20 osób i było bardzo udane. Pojawiło się kilkanaście różnych sugestii, które będziemy sukcesywnie realizować. Kolejne spotkanie w niedzielę 7 października godz. 1900 - na którym ostatecznie zatwierdzimy zmieniony porządek mszy św. i omówimy pozostałe sprawy na które zabrakło czasu poprzednim razem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 
Słowo o muzyka u Jezuitów

 

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

NIEDZIELA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

8:00  9:30  11:00  18:00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

DNI POWSZEDNIE

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.30  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy i soboty
CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00
WRZESIEŃ-MAJ: 17.00

 

 

SPOWIEDŹ

W kościele 30 minut przed każdą mszą