Aktualności

13 kwiecień 2019

Już niedługo będzie nowa strona internetowa nasze parafii - prosimy o cierpliwość. Trwają intensywne prace nad tworzeniem nowej strony, a jej uruchomienie planujemy w Niedzielę Miłosierdzia 28 kwietnia 2019. | Czytaj dalej

13 kwiecień 2019

Spowiedź przedświąteczna w poniedziałek-wtorek-środę (15-16-17 kwietnia) o godz. 6:30 i 17:30 | Czytaj dalej

10 marzec 2019

31 marca 2019 zmieniamy porządek mszy św. | Czytaj dalej

| archiwum aktualności

 

 

Kalendarz

 

Ogłoszenia duszpasterskie

WIELKANOC 21 kwietnia 2019

  • OKTAWA WIELKANOCY   Najbliższy tydzień to Oktawa Wielkanocy czyli ośmiodniowe świętowanie Zmartwychwstania Jezusa. W liturgii Kościoła każdy dzień oktawy to dzień świąteczny dlatego też w najbliższy piątek nie ma postu. 
  • PROCESJA NA CMENTARZU   Jutro Poniedziałek Wielkanocny - msze św. jak w każdą niedzielę. Po południu odbędzie się Procesja na cmentarzu w Tupadłych - zaniesiemy naszym drogim zmarłym pieśni wielkanocne i nadzieję zmartwychwstania. Procesja na cmentarzu w Tupadłach jutro w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 1600
  • BOBOLANUM   Jutro też, jak tradycyjnie w drugi dzień świąt, składka przeznaczona będzie na naszą jezuicką uczelnię wyższą ‘Bobolanum’ w Warszawie. 
  • WIECZÓR CHWAŁY   Po zimowej przerwie wznawiamy Wieczory Chwały. We wtorki wieczorem spotykamy się na adoracji przy śpiewach kanonów Taizé, modlimy się o wiarę i uzdrowienie, a każdy uczestnik może otrzymać indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Wieczór Chwały w najbliższy wtorek o godz. 2000.  
  • KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI   Narzeczonych zapraszamy na Kurs Przedmałżeński, który odbędzie się w naszym kościele. Katechezy głoszone będą przez cztery kolejne niedziele począwszy od 28 kwietnia o godz. 1600. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA   Za tydzień 28 kwietnia druga niedziela wielkanocna czyli Święto Bożego Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę Miłosierdzie Boże uczcimy na wszystkich mszach, a szczególnie na mszy o godz. 1500 w Tupadłach. Zachęcamy do prywatnego odmawiania Nowenny do Miłosierdzia Bożego przygotowującej do Święta.
  • TACA REMONTOWA   Za tydzień przypada również ostatnia niedziela miesiąca więc składka przeznaczona będzie na spłatę instalacji grzewczej dolnego kościoła (pozostało nam do zapłaty jeszcze 20% kosztów całego projektu).

 

Wszystkim naszym Parafianom, Przyjaciołom naszej parafii, Gościom i Wczasowiczom
życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Jezusa!
Chrystus Zmartwychwstał Alleluja!


Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

NIEDZIELA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.00  9.00  11.00  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

TUPADŁY Kaplica Cmentarna pw. Zmartwychwstania Pańskiego

ul. Pucka 60

15.00


DNI POWSZEDNIE

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.00  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy i soboty
CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00
WRZESIEŃ-MAJ: 17.00

 

 

SPOWIEDŹ

W niedziele 30 minut przed każdą mszą.
W dni powszednie 30 minut przed mszą wieczorną.