21 marzec 2015

Droga Krzyżowa | Czytaj dalej

| archiwum aktualności

22 marca 2015

Dziś rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. Rekolekcje prowadzi o. Jan Noszczak, jezuita z Lublina. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedzielę na wszystkich mszach św., natomiast w poniedziałek, wtorek i środę podczas mszy św. o godz. 9.30 i 18.00. W tych dniach nie będzie mszy św. o godz. 7.30. Spotkania dla dzieci o godz. 10.30 w kościele.

W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:

• DROGA KRZYŻOWA w piątki o godz. 17.15.
  • GORZKIE ŻALE w niedziele o godz. 17.30.
  • EKSTREMALNA DROGA KRZYŻÓWA wyruszy z naszego Kościoła w piątek 27 marca po wieczornej Mszy św. Szczegółowe informacje o Drodze krzyżowej i o zapisach znajdują się na stronie internetowej Parafii.
  • Akcja Katolicka zaprasza do udziału w Drodze Krzyżowej w Kalwarii Wejherowskiej w piątek 27 marca. Wyjazd spod Kościoła o godz. 14.30. Zapisy na autokar w zakrystii.
  • Już dziś zapraszamy na NABOŻEŃSTWO POKUTNE połączone ze spowiedzią przedświąteczną – w Wielki Wtorek o godz. 17.00.

• PRASA KATOLICKA jest wyłożona na stolikach za ławkami. Zachęcamy do lektury.
  • OFIARY NA POTRZEBY UBOGICH – JAŁMUŻNĘ POSTNĄ można składać do puszki pod figurą św. Antoniego.
  • Po Mszach św. zbiórka do puszek NA KWIATY DO GROBU PAŃSKIEGO.
  • Za tydzień NIEDZIELA PALMOWA. Procesja z palmami o godz. 11.00. A przed kościołem dzieci i Nauczyciele z naszej Szkoły Podstawowej zapraszają nas na KIERMASZ WIELKANOCNY.

INFORMACJE LOKALNE:
Dziś odbywają się WYBORY NA SOŁTYSÓW. Zachęcamy do udziału. Lokale wyborcze czynne są od godz. 9.00 – 15.00.

Słowo o muzyka u Jezuitów

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw