Aktualności

07 lipiec 2018

W czasie wakacji zapraszamy na Wieczory Chwały: to czas modlitwy, śpiewu, adoracji i refleksji nad życiem - we wtorki godz. 20:00 | Czytaj dalej

07 lipiec 2018

Może masz jakieś sprawy, które Cię trapią i nie masz za bardzo z kim o tym porozmawiać - dlaczego nie pogadać z księdzem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. | Czytaj dalej

04 lipiec 2018

XIII Międzynarodowy Letni Festiwal Muzyczny "Słowo i Muzyka u Jezuitów" | Czytaj dalej

| archiwum aktualności

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

19 sierpnia 2018

 • HOSPICJUM   Wolontariusze puckiego hospicjum rozprowadzają dziś książki autorstwa Ks. Jana Kaczkowskiego, założyciela hospicjum. 
 • PIELGRZYMKA DO SWARZEWA   Piesza pielgrzymka do Sanktuarium Królowej Polskiego Morza w Swarzewie odbędzie się za dwa tygodnie, w dniach 1-2 września.
  W sobotę 1 września wyjście spod kościoła o godz. 12
  00, msza w Swarzewie o godz. 1700, po niej powrót do domu we własnym zakresie lub autokarem. Następnego dnia w niedzielę 2 września uroczysta suma pontyfikalna w Swarzewie o godz. 1000, po niej powrót pieszo do Jastrzębiej Góry. Szczegóły pielgrzymki oraz zapisy na autokar w zakrystii.  
 • ŚW. RITA   Miłośników św. Rity zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo 22-ego dnia m-ca najbliższe w środę 22 sierpnia o godz. 1900 w Kaplicy św. A. Boboli przy ul. Kaszubskiej. 
 • WYSTAWA MALARSTWA   Stowarzyszenie Pasjonatów Malarstwa zaprasza na wystawę malarstwa młodych artystów z naszego regionu - w sali Inigo (dolny kościół).
 • OFERTA WAKACYJNA
  *   Letnia Szkoła Duchowości (LSD)
  - wykłady z duchowości ignacjańskiej o porządkowaniu uczuć nieuporządkowanych - poniedziałek i czwartek godz. 20
  00.
  *   Wieczór Chwały - czas adoracji przy śpiewach Taizé - we wtorek godz. 20
  00
  *   Koncerty Organowe - w tym tygodniu dwa ostatnie koncerty, wystąpią artyści z Polski, Rosji i Kostaryki (organy, harfa, sopran) - w środę i sobotę godz. 2000. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  *   Opalanie przy Jezusie, czyli Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w piątek od 15
  00 do 2100, z przerwą na mszę o 18.
  *   Pogadaj z księdzem - Może masz jakieś sprawy, które Cię trapią i nie masz za bardzo z kim o tym porozmawiać - dlaczego nie porozmawiać z księdzem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wieczorami spacerujemy pod kościołem, można nas zaczepić i poprosić o rozmowę. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godz. 19
  00.
 • KONSULTACJE PARAFIALNE   Tegoroczne wakacje dobiegają końca, ale już myślimy o przyszłym roku, dlatego zapraszamy na Konsultacje parafialne Lato 2019 - podsumowanie sezonu oraz co, jako Kościół w Jastrzębiej Górze, możemy zrobić lepiej w następnym roku - spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych - niedziela 9 września godz. 1900
 • PRACE PRZY KOŚCIELE   Jutro rozpocznie się przebudowa konfesjonałów (w miejsce dwóch powstaną cztery), a w dalszych planach instalacja ogrzewania w dolnym kościele - zbiórka funduszy na ten cel odbędzie się w przyszłą niedzielę, tzw. Taca remontowa. 
 • WODA ŚW. IGNACEGO   dla kobiet w ciąży, małżeństw oczekujących potomstwa oraz dla osób chorych - dostępna przy figurze Ignacego oraz w zakrystii.
 • DOBREGO WYPOCZYNKU   Wszystkim gościom i wczasowiczom życzymy dobrego wypoczynku w Jastrzębiej Górze, regeneracji sił fizycznych i duchowych. 
Słowo o muzyka u Jezuitów

 

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

Niedziele i Święta

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

8:00  9:30  11:00  18:00  19:30  21:00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

Dni powszednie

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.30  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy / soboty

CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00