Aktualności

24 listopad 2018

Zapraszamy osoby w wieku 50+ | Czytaj dalej

24 listopad 2018

W Adwencie Roraty przed wschodem słońca godz. 6:30. Zapraszamy | Czytaj dalej

03 listopad 2018

Archidiecezja Gdańska świętuje 40-lecie działalności ruchów charyzmatycznych. | Czytaj dalej

| archiwum aktualności

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

9 grudnia 2018

 • OGRZEWANIE   Dziękujemy firmie KAMO za zainstalowanie mat grzewczych w naszym kościele. Prace wykonano bardzo sprawnie i wcześniej niż planowano. Bóg zapłać!
 • J@ W INTERNECIE   Urząd Miejski we Władysławowie organizuje bezpłatne szkolenie w ramach projektu „J@ w internecie” - skierowane jest ono do mieszkańców naszej gminy w wieku 25+. Tematy najbliższych spotkań: Moje finanse i transakcje w sieci; Działam w sieciach społecznościowych; Rodzic w internecie. Szczegółowe informacje na stronie internetowej gminy. 
 • KOMPUTER 50+   Osoby w wieku 50+ które pracują lub prowadzą działalność gospodarczą zachęcamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu komputerowym. Kurs odbędzie się w styczniu i lutym. To już druga edycja takiego szkolenia w naszej parafii, pierwsze odbyło się w sezonie letnim. Więcej informacji na plakatach.
 • KOŚCIÓŁ DOMINIKANÓW W GDAŃSKU   Wszyscy z pewnością wiemy o dramatycznej sytuacji w jakiej znalazła się Bazylika św. Mikołaja w Gdańsku, w której posługują ojcowie Dominikanie, a której grozi katastrofa budowlana. Ta wielowiekowa świątynia, która jako jedna z nielicznych przetrwała II wojnę światową, dzisiaj potrzebuje naszego wsparcia. Z postanowienia Księdza Arcybiskupa, w przyszłą niedzielę 16 grudnia będzie zbiórka do puszek na ten cel. 
 • RORATY   Nie prześpij Adwentu, przyjdź na Roraty! W naszym kościele Roraty rano o godz. 630 są w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę; zaś Roraty wieczorem o godz. 1800 w środę i czwartek. Zapraszamy szczególnie dzieci, które po porannych Roratach mają wspólne śniadanie. Zapraszamy też dorosłych, którzy nigdy w życiu nie byli na Roratach. 
 • MALOWANIE BOMBEK   Zapraszamy dzieci i dorosłych do samodzielnego malowania bombek - zajęcia poprowadzi Kaszubskie Koło Gospodyń Wiejskich „Jastrzębianki” w sobotę 15 grudnia o godz. 1200 w sali parafialnej. 
 • JASEŁKA   Dzieci z przedszkola i żłobka „Kubuś Puchatek”w Tupadłach przedstawią Jasełka - widowisko odbędzie się w piątek 21 grudnia o godz. 1600 w dolnym kościele. Zapraszamy!
 • BOŻE NARODZENIE   Idą święta. Pasterka w naszej parafii sprawowana będzie trzy razy w następującym porządku: godz. 2130 Pasterka dla dzieci, godz. 2200 Pasterka w Kaplicy na Kaszubskiej, godz. 2400 Pasterka w kościele. W dzień Bożego Narodzenia i drugi dzień świąt msze św. jak w każdą niedzielę. Kolęda czyli Wizyta duszpasterska rozpocznie się 27 grudnia. W pierwszej kolejności odwiedzimy mieszkańców ul. Puckiej. Plan kolędy już niedługo w internecie. 
 • OPŁATKI   Poświęcone opłatki na stół wigilijny - dostępne są przy ołtarzu.
 • ŚWIECE CARITAS   Jak co roku Caritas przygotowała świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom - dostępne są przy ołtarzu. 
 • PACZUSZKA DLA MALUSZKA   Fundacja Małych Stópek zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka” dla dzieci uratowanych od aborcji. W akcję można się włączyć przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi która zostanie przekazana dziecku i jego matce lub przesyłając 100 zł na konto Fundacji, która przygotuje upominek. Osoby chcące wziąć udział w akcji „Paczuszka dla Maluszka” zapraszamy do zabrania papierowej bombki ze stolika przy ołtarzu.  
Słowo o muzyka u Jezuitów

 

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw

 

NIEDZIELA

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

8:00  9:30  11:00  18:00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

12.15

 

DNI POWSZEDNIE

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY

pw. św. Ignacego Loyoli

7.30  18.00

 

KAPLICA św. Andrzeja Boboli - Siostry Nazaretanki

ul. Kaszubska 9

środy i soboty
CZERWIEC-SIERPIEŃ: 19.00
WRZESIEŃ-MAJ: 17.00

 

 

SPOWIEDŹ

W kościele 30 minut przed każdą mszą