Grupa Adoracyjna

JEDNA GODZINA

Tydzień liczy 168 godzin, wiele z nich poświęcamy na pracę i wypoczynek. Czymże zatem jest JEDNA GODZINA dla Jezusa wobec wielu długich godzin przeznaczanych dla siebie? Niejednokrotnie to za czym się uganiamy nie daje nam życia, ale je zatruwa. Natomiast czas spędzony na modlitwie zawsze przynosi nam dobro.

Grupa Adoracyjna to osoby, które poświęcają JEDNĄ GODZINĘ w tygodniu na modlitwę w ciszy.

Podejmj dyżur modlitewny

Wpisujesz się na jedną godzinę w tygodniu i starasz się co tydzień o tej samej porze przebywać w Kaplicy Adoracji. Dzięki Tobie, Pan Jezus ukryty w Hostii nie będzie sam, a osoby potrzebujące duchowej pomocy będą mogły przyjść do kaplicy na modlitwę i spotkać się z Panem.

Dyżury adoracyjne koordynuje Lucyna Rita tel. 606 497 190

DYŻURY ADORACYJNE

Więcej informacji i adoracja online

Kaplica Adoracji