ŚW. SZARBEL

Święty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego. Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności. Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych. Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

listopada
    Godzina: 16:51
    Proszę za wstawiennictwem Św. Szarbela o łaske zdrowia dla mojej całej rodziny, o potrzebne łaski i Boże błogosławienstwo
    listopada
    Godzina: 16:00
    Sw. Cherbela proszę o uzdrowienie córek z astmy oskrzelowej, alergi i skoliozy. Proszę o łaskę zdrowia dla rodziny.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie