ŚW. RITA

Św. Rita z Cascii cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych parafian i gości. Nabożeństwo do św. Rity odprawiamy zazwyczaj 22-ego dnia miesiąca o godz. 18. Dołącz swoją intencję. Przyjdź na Nabożeństwo i zabierz ze sobą różę do poświęcenia.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 20:22
    Proszę o zdrowie dla naszej córki Magdaleny.
    Godzina: 15:58
    Proszę o Boże błogoslawienstwo i potrzebne łaski dla Mariusza.
    Godzina: 14:14
    Proszę o błogosławieństwo Boże i poprawienie relacji małżeńskich dla Agaty i Artura.
    Godzina: 16:29
    Święta Rito! Dziękuję za łaski już otrzymane i proszę o dalsze dla chorej Moniki i jej bliskich, o dar dzieci dla Ireny i Marka i za śp. Zofię oraz błogosławieństwo Boże dla Jej Rodziny. Proszę również o życie wieczne z Bogiem dla Anny o pociechę dla Męża, Syna - Kapłana i całej Rodziny. Wypraszaj także łaskę świętości dla Kapłanów, szczególnie dla Ks. Marcina i Ks. Mirosława w Ich nowych parafiach i otaczaj opieką wszystkich, którym obiecaliśmy modlitwę. Bóg zapłać!
    Godzina: 16:23
    O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mamy Beaty i dla całej rodziny .

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie
113 0.11161994934082