ŚW. RITA

Św. Rita z Cascii cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych parafian i gości. Nabożeństwo do św. Rity odprawiamy zazwyczaj 22-ego dnia miesiąca o godz. 18. Dołącz swoją intencję. Przyjdź na Nabożeństwo i zabierz ze sobą różę do poświęcenia.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 14:46
    Św. Rito, proszę uproś u Boga łaskę zdrowia dla Małgosi, prawidłowego rozwoju jej ciąży , szczęśliwe rozwiązanie. Spraw aby mogła cieszyć się swoją ciążą i zdrowym dzieckiem.
    Godzina: 09:19
    Święta Rito, proszę o zdrowy rozwój dla mojego nienarodzonego dziecka oraz o pomyślne rozwiazanie. Proszę też o wyjście z uzależnienia dla męża.
    Godzina: 04:15
    Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie Tadeusza z alkoholizmu i o poprawę relacji w rodzinie..
    Godzina: 18:57
    Święta Rito, zawierzamy Ci Lucynę w rocznicę jej urodzin, jej małżeństwo, całą rodzinę i pracę. Prosimy Cię o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw rodzinnych.
    Godzina: 18:39
    Święta Rito, prosimy Cię o uzdrowienie z choroby dla Krzysztofa i o potrzebne łaski dla całej jego rodziny.
    Godzina: 08:44
    Św.Rito, z całego serca dziekuje za dar macierzyństwa,jakim zostałam obdarzona. Prosze o siły i duchowe wsparcie dla samotnej matki. Serdeczne Bóg zapłać.
    Godzina: 00:26
    Proszę o wyjście z nieczystości dla Wojtka krzyska dwóch darkow Adriana Mateusza dwóch danielow gosi.Justyny proszę o dar pracy i męża oraz potomstwa dla mnie i Marysia.amen
    Godzina: 17:44
    Za wstawiennictwem św. Rity proszę o pojednanie i uzdrowienie relacji z Krzysztofem oraz o dobrego męża, łaskę założenia katolickiej rodziny i dar potomstwa. Proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Mojej Mamy z racji urodzin.
    Godzina: 15:57
    W intencji wyjaśnienia sprawy zaginięcia Mateusza Żukowskiego sprzed 12 lat, o rozwiązanie zagadki jego zniknięcia, oraz pokój, zdrowie, siły i wszelkie potrzebne łaski dla jego rodziny.
    Godzina: 16:43
    Święta Rito, proszę o błogosławieństwo Boże dla mojego dziecka. Błagam też o pomoc w trudnych dla mnie sprawach. Ufam, że z Twoja pomocą uda mi się pokonać wszystkie przeciwności.
    Godzina: 15:29
    Do świętej Rity z prośbą o dar macierzyństwa dla Justyny
    Godzina: 13:04
    Święta Rito prosimy o łaskę uporządkowania naszego życia, odnalezienia i zbudowania prawdziwego domu, prosimy o prawidłowy rozwój naszego poczętego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie.
    Godzina: 07:07
    Święta Rito, orędowniczko zwracam się do Ciebie jeszcze raz z prośbą o nawrócenie Adama, aby Pan Jezus przywrócił mu czystość serca i umysłu, wyzwolił od nieczystości, dał siłę walki z pokusami, aby odkrył sens życia, doświadczył Bożej Miłości i poszedł radykalnie za Panem Bogiem, o zdrowie dla niego.
    Godzina: 20:31
    św. Rito proszę cię o cudowne zaliczenie egzaminu i lepszą prace . Ewa
    Godzina: 09:04
    Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo w uproszeniu u Boga łaski utrzymania ciąży, która noszę, prawidłowego rozwoju mojego poczętego dziecka oraz zdrowego jego narodzenia.
    Godzina: 15:18
    O droga święta Rito weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą Proszę o modlitwę za moje sakrametalne małżeństwo które zagrożone jest rozpadem. Proszę o łaskę pojednania przebaczenia nawrócenia i cudu przemiany serca mojego męża Pawła. O przywrocenie zgody i miłości w naszym małżeństwie.
    Godzina: 10:53
    Święta Rito prosze o Boże błogosławieństwo i Boza opiekę, światłość umysłu i ukończenie studiów dla synów Tomka i Michała
    Godzina: 07:40
    Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej wnuczki Oli.
    Godzina: 22:50
    Święta Rito proszę Cię o pomoc, żebyśmy podjęli właściwe decyzje w sprawie naszego małżeństwa.
    Godzina: 08:53
    Św. Rito Proszę wstaw się do Boga za wnuczkiem Remikiem, żeby udało mu się zdać egzaminy semestralne
    Godzina: 22:52
    Za Jagodę o zdanie egzaminów z biologii medycznej i anatomii.
    Godzina: 19:04
    Dziękujemy za dar rodzicielstwa na który tak długo czekaliśmy. Prosimy o dalszą opiekę nad naszym poczętym dzieckiem, o prawidlowy rozwoj i zdrowe urodzenie. Justyna i Adam
1 - 2 - 3

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie