ŚW. RITA

Św. Rita z Cascii cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych parafian i gości. Nabożeństwo do św. Rity odprawiamy zazwyczaj 22-ego dnia miesiąca o godz. 18. Dołącz swoją intencję. Przyjdź na Nabożeństwo i zabierz ze sobą różę do poświęcenia.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 10:53
    Święta Rito prosze o Boże błogosławieństwo i Boza opiekę, światłość umysłu i ukończenie studiów dla synów Tomka i Michała
    Godzina: 07:40
    Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej wnuczki Oli.
    Godzina: 22:50
    Święta Rito proszę Cię o pomoc, żebyśmy podjęli właściwe decyzje w sprawie naszego małżeństwa.
    Godzina: 08:53
    Św. Rito Proszę wstaw się do Boga za wnuczkiem Remikiem, żeby udało mu się zdać egzaminy semestralne
    Godzina: 22:52
    Za Jagodę o zdanie egzaminów z biologii medycznej i anatomii.
    Godzina: 19:04
    Dziękujemy za dar rodzicielstwa na który tak długo czekaliśmy. Prosimy o dalszą opiekę nad naszym poczętym dzieckiem, o prawidlowy rozwoj i zdrowe urodzenie. Justyna i Adam

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie