ŚW. RITA

Św. Rita z Cascii cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych parafian i gości. Nabożeństwo do św. Rity odprawiamy zazwyczaj 22-ego dnia miesiąca o godz. 18. Dołącz swoją intencję. Przyjdź na Nabożeństwo i zabierz ze sobą różę do poświęcenia.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

listopada
    Godzina: 14:09
    Święta Rito! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o Boże błogosławieństwo i Twoją opiekę dla Kapłanów z okazji urodzin i imienin: Ks. Marcina, Ks. Macieja, O. Szymona OP, O. Marcina OP, O. Leona OSB, a także dla Ks. Marcina i Ks. Mirosława w Ich nowych parafiach. Proszę również o życie wieczne dla śp. Anny - Twojej Czcicielki - i o pociechę dla całej Jej Rodziny. Bóg zapłać!

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie