ŚW. RITA

Św. Rita z Cascii cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych parafian i gości. Nabożeństwo do św. Rity odprawiamy zazwyczaj 22-ego dnia miesiąca o godz. 18. Dołącz swoją intencję. Przyjdź na Nabożeństwo i zabierz ze sobą różę do poświęcenia.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 23:10
    Św. Rito uproś proszę łaskę szybkiego powrotu do pełni zdrowia i sił po operacji dla Kordiana oraz łaskę miłości, jedności i pokoju w jego małżeństwie. Bóg zapłać!
    Godzina: 23:04
    Św. Rito uproś proszę łaskę szczęśliwego przebiegu ciąży Agnieszki i narodziny zdrowego dzieciątka. Bóg zapłać!
    Godzina: 15:16
    O zdrowie dla Kordiana po operacji oraz za szczesliwą operację dla taty
    Godzina: 23:04
    Ukochana św. Rito proszę o znalezienie pracy przez Marcina, wyjście z trudnej sytuacji życiowej, o dar potomstwa dla Moniki i Marcina.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie