ŚW. IGNACY LOYOLA

W ostatni dzień miesiąca Błogosławieństwo kobiet w ciąży i Modlitwa o szczęśliwy poród - msza św. przez wstawiennictwo św. Ignacego Loyoli o godz. 18 (ostatniego dnia m-ca). Dołącz swoją intencję!

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

października
    Godzina: 20:57
    Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie
102 0.097486019134521