ŚW. IGNACY LOYOLA

W ostatni dzień miesiąca Błogosławieństwo kobiet w ciąży i Modlitwa o szczęśliwy poród - msza św. przez wstawiennictwo św. Ignacego Loyoli o godz. 18 (ostatniego dnia m-ca). Dołącz swoją intencję!

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

lipca
    Godzina: 10:01
    O szczęśliwe rozwiązanie,Błogosławieństwo Boże dla matki i dziecka, Serdecznie Bóg zapłać za modlitwę.
    lipca
    Godzina: 23:02
    Św Ignacy Layola proszę Ciebie o łaskę zdrowia dla mojej rodziny a szczególnie dla mnie zebym byla sprawna tak jak kiedyś.
    czerwca
    Godzina: 21:33
    O szczęśliwe rozwiązanie,Boże błogosławieństwo oraz siły i wsparcie duchowe dla samotnej matki.
    czerwca
    Godzina: 04:06
    O szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie