ŚW. IGNACY LOYOLA

W ostatni dzień miesiąca Błogosławieństwo kobiet w ciąży i Modlitwa o szczęśliwy poród - msza św. przez wstawiennictwo św. Ignacego Loyoli o godz. 18 (ostatniego dnia m-ca). Dołącz swoją intencję!

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 23:15
    O zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz błogosławieństwo dla rodziny.
    Godzina: 12:49
    O wyleczenie krwiaka i bezpiecznie donoszoną ciąże Kamili oraz błogosławieństwo dla rodziny.
    Godzina: 15:38
    w intencji Bogu wiadomej
    Godzina: 15:37
    o zdrowie dla Tadeusza
    Godzina: 15:37
    o zdrowie dla Leokadii
    Godzina: 13:12
    Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby Maksiu był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Bóg zapłać.
    Godzina: 15:27
    Proszę o błogosławieństwo w rodzinie i w pracy
    grudnia
    Godzina: 18:43
    Ignacy Loyoli proszę o pomoc w uporaniu się z moimi nerwami.Chce wrócić do normalności. Proszę o zdrowie i szczescie dla mnie i mojej rodziny
    grudnia
    Godzina: 22:35
    Maryjo proszę o uzdrowienie Kubusia z guza mózgu. O wytrwałość dla jego rodziców .

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie