NOWENNA MBNP

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 17:45. Możesz dołączyć swoje PODZIĘKOWANIA i PROŚBY do Matki Bożej. Postaraj się najpierw podziękować zanim zaczniesz prosić.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

Godzina: 10:59
    Proszę o uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie od zła dla mnie i bliskich. O wypełnienie woli Bożej. Dziękuję
    Godzina: 20:34
    O zdrowie dla mnie matki i bliskich o to bym dostal bardzo dobra prace o zgode w rodzinie.O wytrwalosc meznosc pracowitosc .Matko Boza Modl sie za nami.
    Godzina: 12:19
    Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Tobie za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymałam. Proszę Ciebie Matko o łaskę zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny oraz dobre wyniki rezonansu magnetycznego. Proszę Cię o zdrowie dla księży parafii Jastrzębiej Góry i parafii Starzyno. Twoja czcicielka Basia.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie
103 0.10680103302002