NOWENNA MBNP

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 17:45. Możesz dołączyć swoje PODZIĘKOWANIA i PROŚBY do Matki Bożej.

Aby wysłać intencje z prośbą o modlitwę wypełnij formularz.

grudnia
    Godzina: 15:02
    Marko Boża Matko Nieustającej pomocy pokornie błagam o uzdrowienie z choroby serca abym nie musiał mieć operacji , koronografi , abym nie musiał iść do szpitala. Pokornie proszę aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przeszły spokojnie .Proszę cię Matko o wstawiennictwo w sprawach Panu Bogu wiadomej .Amen.
    grudnia
    Godzina: 14:19
    Matko proszę Ciebie o to żeby w moim życiu zaczęło się w końcu układać. Żebym pozbyła się bólu nóg, kolana. Proszę o łaskę zdrowia dla córek które mają skoliozę, astmę i alergię. Proszę o jakiś znak i powrót nadziei,
    listopada