24 listopada 2019

KURTYNA

Przegląd Teatrów Amatorskich

Zapraszamy do skorzystania z gdyńskiego wydarzenia kulturalnego "Kurtyna"

Grupy teatralne, biorące udział w Przeglądzie Kurtyna, w swoich sztukach starają się poruszać tematy ważne, ponadczasowe, często dotykające sfery duchowej. Mówią o relacjach między ludźmi, o więzi człowieka z Bogiem, jego uczuciach, wątpliwościach i problemach. Pobudzają do refleksji nad tym, co jest dobre, a co złe. Ewangelia, od wieków uznawana za dzieło uniwersalne nie tylko przez Chrześcijan, jest dla nas busolą i wyznacza kierunek naszych działań.

STRONA ORGANIZORÓW

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie