18 maja 2019

FESTYN PARAFIALNY

Św. Andrzeja Boboli

Tradycji stało się zadość. Świętowaliśmy Odpust naszego Patrona Św. Andrzeja Boboli. Pogoda przez cały dzień nie była ciekawa, lało jak scebra. Na szczęście stał się mały cud... na czas Festynu deszcz ustał i świętowanie przebiegło znakomicie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Ofiarodawcom, a wielu chętnych zaoferowało bezpłatnie swoje usługi gastronomiczne - "Bóg zapłać" za dar serca. Dziękujemy też uczestnikom: Naszym Parafianom i licznym Gościom z wielu zakątków Polski.

(fot. Krzysztof Guzik, Sebastian Wujke, Tomasz Klin)

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie