12 sierpnia 2019

WIZYTA BISKUPA

Biskup Hugh Gilbert z Aberdeen

W niedzielę 11 sierpnia 2019 gościliśmy biskupa Hugh Gilberta z Aberdeen w Szkocji. Wakacyjna wizyta w Jastrzębiej Górze znalazła swoje centralne miejsce w niedzielnej eucharystii sprawowanej przy licznym udziale wczasowiczów. Biskup Hugh wygłosił homilię, a po zakończeniu liturgii można było zamienić z nim kilka słów, uścisnąć dłoń i otrzymać błogosławieństwo. Wszyscy byli urzeczeni serdecznością i radością biskupa, a przede wszystkim jego dostępnością dla zwykłych wiernych.

Zdjęcia z uroczystości (fot. Sebastian Wujke)

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie