2 listopada 2019

ADORACJA W TUPADŁACH

Czas wyciszenia na dobry weekend

W sezonie zimowym spotykamy się w ogrzewanej kaplicy w Tupadłach (mapa)

Adoracja w ciszy, bez głośnych modlitw. Tylko Jezus milczący w świętej Hostii i Ty - po całym tygodniu pracy.

Adoracja w Tupadłach raz w tygodniu, począwszy od 8 listopada 2019

piątek w godz. 1500-2100

Przyjdź w dowolnym momencie!

CO TO JEST ADORACJA?

Ty sobie siedzisz a Jezus promieniuje! Modlitwa bardzo prosta bo wymaga tylko ofiarowanego czasu. "Marnowanie" czasu z Jezusem.

Jan Paweł II napisał: „Pięknie jest przebywać z Jezusem: spoczywając na Jego piersi jak umiłowany uczeń, możemy doznać nieskończonej miłości Jego Serca. Uczymy się głębiej poznawać Tego, który oddał samego siebie, w różnych tajemnicach swego Boskiego i ludzkiego życia; w ten sposób stajemy się uczniami i sami włączamy się w ten wielki proces składania i przyjmowania daru, ku chwale Boga i dla zbawienia świata. Przez adorację chrześcijanie przyczyniają się w tajemniczy sposób do radykalnej przemiany świata i do owocowania Ewangelii. Warto pamiętać o tym, iż każdy człowiek, który modli się do Zbawiciela, pociąga za sobą cały świat i podnosi go ku Bogu. Ci, którzy trwają przed Panem pełnią więc bardzo ważną posługę: przedstawiają Chrystusowi tych wszystkich, którzy Go nie znają lub są od Niego oddaleni; w ich imieniu czuwają przed Jego obliczem”.

"Jezus milczy, ale działa" - powiedział Benedykt XVI

A najlepiej to samemu spróbować!

Adoracja w Tupadłach - PLAKAT

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie