7 września 2019

POLSKA POD KRZYŻEM

Ogólnopolska akcja modlitewna

Wydarzenie modlitewne „Polska pod Krzyżem”, odbędzie się 14 września 2019, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego na lotnisku Włocławek-Kruszyn.

Kolejna inicjatywa, po „Wielkiej Pokucie” i „Różańcu do Granic” jest reakcją świeckich i duszpasterzy na kryzys wiary, który dotyka Kościół.

Niestety, jesteśmy krajem, gdzie w tej chwili najliczniej odchodzi się od wiary, a tylko niewielki procent młodzieży po bierzmowaniu zostaje w Kościele. Wobec bluźnierstw, profanacji sakramentów, świętych wizerunków, głośnych odejść kapłanów i wzmożonej agresji antychrześcijańskich ideologii potrzebna jest wielka modlitwa.

POLSKA POD KRZYŻEM

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY Kaszubska Tupadły Rozewie