10-lecie POAK

W niedzielę 16 marca 2014 r. w kościele parafialnym  Św. Ignacego Loyoli w Jastrzębiej Górze miała miejsce ważna uroczystość. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej obchodził X- lecie istnienia.
O godz. 11-tej O. Proboszcz odprawił Mszę Św. dziękczynną za 10 lat działalności A.K. w naszej parafii. Na jubileusz POAK przybyli zaproszeni Goście: działacze AK, przedstawiciele władz terenowych i powiatowych, sponsorzy, uczestnicy Konkursu Biblijnego 2014 i parafianie.
W dniu tym podsumowano Rejonowy Etap Konkursu Biblijnego z dnia 7-go marca 2014 r.
Laureatom w kategoriach: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Konkurs Plastyczny wręczono nagrody, dyplomy, i wyróżnienia (wykaz laureatów znajduje się w ZAKŁADCE Konkurs Biblijny).
Uroczystość zakończyła się wspólnym obiadem w sali parafialnej.

Słowo o muzyka u Jezuitów

Porządek Mszy Św. i Nabożeństw